Instruktörer

Spelarutbildningsansvariga

Semir Mehanovic

Spelarutbildare Pojk & Flick (Föräldraledig hösten 2020)

Tel: 010-476 42 81
E-post: semir.mehanovic@idrottsormland.se

Per Kapfält

Distriktslagsansvarig Flick

Mobil: 073-513 46 91
E-post: pkapfelt@gmail.com

Fredrik Jansson

Distriktslagsansvarig Pojk

Mobil: 070-535 04 89
E-post: fredrik.jansson@volvo.com

Rikard Jonasson

Målvaktsansvarig

Mobil: 070-565 02 75
E-post: Richard.jonasson@jenseneducation.se

Zonträningsansvariga

Gabriel Larsson

Zonträningsansvarig

Mobil: 072-248 79 24
E-post: gabriel.larsson@rfsisu.se

Ansvarsområde: Norra zonen

Johan Paulsen

Zonträningsansvarig

Mobil: 070-082 77 82
E-post: johan.paulsen@scania.com

Ansvarsområde: Östra zonen

Patrik Karlsson

Zonträningsansvarig

Mobil: 070-875 82 79
E-post: parrek@hotmail.com

Ansvarsområde: Västra zonen

Fredrik Jansson

Zonträningsansvarig

Mobil: 070-535 04 89
E-post: fredrik.jansson@volvo.com

Ansvarsområde: Södra zonen

F01-03

Semir Mehanovic

Huvudansvarig FU

Tel: 010-476 42 81
E-post: semir.mehanovic@idrottsormland.se

Emma Granstam

Assisterande FU

Mobil: 073-039 16 67
E-post: emma.granstam@telia.com

Jennifer Askesten

Assisterande FU

Mobil: 070-867 37 23
E-post: jennfan_23@hotmail.com

Peter Tillqvist

Målvaktsinstruktör

Mobil: 072-731 09 45
E-post: tillan01@live.se

P01-03

Semir Mehanovic

Huvudansvarig FU

Tel: 010-476 42 81
E-post: semir.mehanovic@idrottsormland.se

Urban Pettersson

Assisterande FU

Mobil: 073-101 06 40
E-post: urbanabba@hotmail.com

Lucas Persson

Assisterande FU

Mobil: 076-320 43 79
E-post: orginalpringles@outlook.com

Peter Tillqvist

Målvaktsinstruktör

Mobil: 072-731 09 45
E-post: tillan01@live.se

F04

Andreas Hellmark

Huvudansvarig FU

Mobil: 072-305 74 91
E-post: vitlada@hotmail.com

Helen Johansson

Assisterande FU

Mobil: 070-264 58 26
E-post: helen@varubud.se

Urban Sonesson

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-961 88 15
E-post: urban@sifferakuten.se

P04

Fredrik Eng

Huvudansvarig FU

Mobil: 070-628 89 86
E-post: fredrik.eng10@gmail.com

Fredrik Jansson

Assisterande FU

Mobil: 070-535 04 89
E-post: fredrik.jansson@volvo.com

Rikard Jonasson

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-565 02 75
E-post: Richard.jonasson@jenseneducation.se

F05

Kristina Jakobsson

Huvudansvarig FU

Mobil: 073-631 08 15
E-post: kristina.jakobson@gmail.com

Ninos Genc

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-293 15 81
E-post: ninos.genc@gmail.com

Per Kapfält

Assisterande FU

Mobil: 073-513 46 91
E-post: pkapfelt@gmail.com

P05

Jan Frank

Huvudansvarig FU

Mobil: 070-231 73 10
E-post: jan.frank@ga.vittra.se

Fredrich Innocenti

Assisterande FU

Mobil: 070-471 79 64
E-post: fredrichinnocenti@hotmail.com

Peter Tillqvist

Målvaktsinstruktör

Mobil: 072-731 09 45
E-post: tillan01@live.se

F06

Andreas Hellmark

Huvudansvarig FU

Mobil: 072-305 74 91
E-post: vitlada@hotmail.com

Julie Rytterlund

Assisterande FU

Mobil: 073-663 11 31
E-post: julie.rytterlund@gmail.com

Nina Staaf

Målvaktsinstruktör

Mobil: 070-790 70 44
E-post: nina.staaf@gmail.com

P06

Håkan Jensgård

Huvudansvarig FU

Mobil: 070-790 20 09
E-post: hakanje@gmail.com

Johan Paulsen

Assisterande FU

Mobil: 070-082 77 82
E-post: johan.paulsen@scania.com

Stefan Mattsson

Målvaktsinstruktör

Mobil: 072-281 38 56
E-post: stefan.mattsson@sodertalje.se